Jestřabí
Přijímáme objednávky na ubytování a těšíme se na vás!

Rekreační areál je po částečné rekonstrukci a uspokojí ty, kteří hledají zázemí pro pobyt s dětmi (i bez...) v krásné a klidné přírodě. K dispozici máme chaty, táborové sruby a pokoje ve zděné budově. 

Hlavní budova nabízí pokoje dvoulůžkové (9x), třílůžkové (3x) a čtyřlůžkové (1x), o celkové kapacitě 33 míst (31 lůžek se 2 přistýlkami). Dámské, pánské umývárny a sprchy + samostatná WC na patře, jídelna v přízemí pro cca 70 osob s krbovými kamny disponuje stolním tenisem, šipkami, dětským koutkem a TV + DVD. V celé budově je přístup k internetu přes WiFi. 

V letní sezoně je u hlavní budovy otevřen bufet s občerstvením a venkovním posezením. Součástí areálu jsou také dvě venkovní ohniště s posezením - jedno pro cca 80 osob, druhé pro 30 osob.

Ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích v hlavní budově.

Celkem 15 chat se 4 - 5 lůžky je vybaveno stolem, židlemi, skříní, policemi a malou lednicí. Na přání - el. konvice, popř. el. přímotop (za příplatek).

Ubytování ve 2 - 4 lůžkových srubech je vhodné zejména pro děti na táborech, případně pro tzv. levné přespání pro turisty či cyklisty.

Dvě 7 - 8 lůžkové chaty typu Svedrup obsahují 3 malé ložnice (postele nad sebou), obývací část, kuchyňku a vlastní suché WC. Chaty Svedrup umožňují celoroční ubytování - součástí vybavení jsou kamna na tuhá paliva.

Venkovní ubytování (chaty, sruby) užívají společné, zrekonstruované sociální zařízení.