Jestřabí

Přijímáme objednávky na ubytování a těšíme se na vás!

Rekreační areál je po částečné rekonstrukci a uspokojí ty, kteří hledají zázemí pro pobyt s dětmi (i bez...) v krásné a klidné přírodě. K dispozici máme chaty, táborové sruby a pokoje ve zděné budově. 

Hlavní budova nabízí pokoje dvoulůžkové (9x), třílůžkové (3x) a čtyřlůžkový (1x), o celkové kapacitě 33 míst (31 lůžek + 2 přistýlky). Dámské, pánské umývárny a sprchy + samostatná WC na patře. Jídelna v přízemí pro cca 70 osob s krbovými kamny disponuje stolním tenisem, šipkami a posezením s TV + DVD. V budově je přístup k internetu přes WiFi. 

V jarní, letní a podzimní sezoně je u hlavní budovy otevřen venkovní bufet s občerstvením a posezením pro cca 30 - 40 osob. Součástí areálu jsou také tři ohniště - jedno s místy pro cca 90 osob, druhé pro 40 osob. Třetí, menší ohniště, je umístěno vedle chat Svedrup.

Ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích v hlavní budově.

Celkem 15 chat se 4 - 5 lůžky je vybaveno stolem, židlemi, skříní, policemi a malou lednicí. K zapůjčení na přání varná konvice, popř. el. přímotop (za příplatek). Chata č. 9 disponuje navíc malou kuchyňkou s vařičem, mikrovlnou troubou a nádobím.

Ubytování ve 2 - 4 lůžkových srubech je vhodné zejména pro děti na letních táborech, školních či jiných výletech, případně pro tzv. levné přespání pro turisty či cyklisty.

Dvě 7 - 8 lůžkové chaty typu Svedrup obsahují 3 malé ložnice (postele nad sebou), menší obývací část, kuchyňku a vlastní suché WC. Kuchyňka je vybavena plynovým vařičem, el. a mikrovlnou troubou, varnou konvicí, větší lednicí a nádobím. Chaty Svedrup umožňují celoroční ubytování - součástí vybavení jsou kamna na tuhá paliva.

Venkovní ubytování (chaty, sruby) užívají společné, zrekonstruované sociální zařízení.

Upozornění:
Omlouváme se, ale chaty 1 - 15 (s výjimkou chaty č. 9) ani táborové sruby nejsou uzpůsobeny pro přípravu teplých jídel (vaření).

Fotogalerie