Jestřabí
Přijímáme objednávky na ubytování a těšíme se na vás!

Rekreační areál je po částečné rekonstrukci a uspokojí ty, kteří hledají zázemí pro pobyt s dětmi v krásné a klidné přírodě. K dispozici máme sruby, chaty a pokoje ve zděné budově. 

Hlavní budova nabízí dvoulůžkové a třílůžkové pokoje (+ jeden čtyřlůžkový), dámské a pánské umývárny a sprchy + samostatná WC na patře, velkou jídelnu s krbem, stolem na stolní tenis,
dětským koutkem a TV + DVD. V budově je přístup k internetu přes WiFi. 

V letní sezoně je u hlavní budovy otevřen bufet s občerstvením a venkovním posezením. Součástí areálu jsou také dvě venkovní ohniště s posezením - jedno pro cca 80 osob, druhé pro 30 osob.

Ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích v hlavní budově.

Celkem 15 chat se 4 - 5 lůžky je vybaveno stolem, židlemi, skříní, policemi a malou lednicí. Na přání - el. konvice, popř. el. přímotop (za příplatek).

Ubytování ve 2 - 4 lůžkových srubech je vhodné zejména pro děti na táborech, případně pro tzv. levné přespání pro turisty či cyklisty.

Dvě 7 - 8 lůžkové chaty typu Svedrup obsahují 3 malé ložnice (postele nad sebou), obývací část, kuchyňku a vlastní suché WC. Chaty Svedrup umožňují celoroční ubytování - součástí vybavení jsou kamna na tuhá paliva.

Venkovní ubytování (chaty, sruby) užívají společné, zrekonstruované sociální zařízení.